אודות שורשים

חברת שורשים עוסקת בייעוץ ופיתוח ארגוני בארגונים עסקיים,ציבוריים וחברתיים.

שורשים – חברה לייעוץ ופיתוח ארגוני, פועלת משנת 2007, בארגונים עסקיים, ציבוריים וחברתיים. שורשים מציעה ליווי בתהליכי שינוי וצמיחה בשלוש רמות – תהליכים לפיתוח אנשים, צוותים וארגונים. ההסתכלות והחשיבה המובילה אותנו בחברה היא "מהפנים החוצה" על כל אדם, מצב, צוות, מחלקה וארגון  למען קידום המטרות האישיות והמקצועיות.

הידע והניסיון שצברנו עם השנים, טומנים בחובם היכרות עם מגוון ארגונים על צרכייהם ומטרותיהם, כמו גם סל כלים ושירותים עשיר ומגוון . ובכך, מאפשרים לנו לפתח ולבצע התאמה אופטימלית בין  צרכיו הייחודיים של כל ארגון לתהליכים המוצעים.

על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות, בכל התקשרות עם לקוחותינו, מתבצעת עבודת הכנה מוקפדת ומקיפה טרום התהליך. הכנה זו כוללת זיהוי, אבחון והגדרת האירועים המרכזיים המתרחשים בארגון ומשפיעים על התנהלותו השוטפת. בשלב זה, מתבצע אפיון מקיף של הארגון כולל איתור צרכיו ויעדיו. בהמשך נבנות תכניות הדרכה מפורטות, הכוללות את הפרקטיקות המתאימות מתוך המגוון המוצע וכתיבת תכני פעילויות תואמות.

אני מאמין

"וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל מַיִם וְעַל יוּבַל יְשַׁלַּח שָׁרָשָׁיו וְלא יִרְאֶה כִּי יָבֹא חםֹ וְהָיָה עָלֵהוּ רַעֲנָן וּבִשְׁנַת בַּצּרֶֹת לא יִדְאָג וְלא יָמִישׁ מֵעֲשׂוֹת פֶּרִי…" (ירמיהו יז,ח)

הנהלה

בשנת 2007 הקימו בשותפות מירי ורויטל את חברת שורשים העוסקת בתחום הייעוץ והפיתוח הארגוני.להנהלת החברה, הצטרף ישראל פלד, סמנכ"ל פיתוח עסקי.

צוות

הצוות מאופיין ברעננות ובחדשנות וכולל יועצים ומנחי קבוצות, מנוסים ומוסמכים בתחומי ייעוץ ופיתוח ארגוני, הנחיית קבוצות ואימון.